Siirry sisältöön

Lahti

Kuusitunturi Lahti Oy

Niemenkatu 73 B
15140 LAHTI

Puh. 03 782 4953

kuusitunturi.lahti@kuusitunturi.fi
www.kuusitunturi.fi

Y-tunnus: 0984757-4

Verkkolaskuosoite

Y-TUNNUS: 0984757-4
VERKKOLASKUTUSOSOITE: 003709847574
VÄLITTÄJÄ: MAVENTA

Katso verkkolaskutiedot

Hallinto

Juha Kosonen

Toimitusjohtaja

0400 926 548

juha.kosonen@kuusitunturi.fi

Asennukset

Juha Elo

Laskentapäällikkö, hankinnat

0400 137 527

juha.elo@kuusitunturi.fi

Timo Mäkinen

Projektipäällikkö

050 911 2315

timo.makinen@kuusitunturi.fi

Jari Sievänen

Työnjohto/huoltotyöt

0400 686 435

jari.sievanen@kuusitunturi.fi

Jere Saarilahti

Projektinhoitaja

0400 728 780

jere.saarilahti@kuusitunturi.fi

Paloilmoitin,- turva/merkkivalo ja savunpoistojärjestelmät)

Pekka Poutanen

Projektinhoitaja, käyttöönottomittaukset

0400 926 957

pekka.poutanen@kuusitunturi.fi

Lauri Koskinen

Projektinhoitaja

040 838 8116

lauri.koskinen@kuusitunturi.fi

Valtter Simolin

Projekti-insinööri, sähkösuunnittelu

044 295 9507

valtter.simolin@kuusitunturi.fi

Jukka Lallukka

Heikkovirtajärjestelmät

0400 164 886

jukka.lallukka@kuusitunturi.fi

Laskutus- ja henkilöstöhallinto

Eva Tuuli

03 782 4953

eva.tuuli@kuusitunturi.fi